fbpx

Uporządkuj swoje wnętrze, przyciągnij właściwego partnera i zbuduj szczęśliwy związek na lata!

5 Kroków dedykowane Singielkom oraz jeśli jesteś na etapie pierwszych randek w nowej relacji!

 • Masz za sobą rozstanie, może nawet jesteś na etapie, kiedy jeszcze tęsknisz i nie wiesz jak zapomnieć i zacząć wszystko od nowa?
 • Zastanawiasz się, gdzie jest powód tego, że od lat nie poznałaś kogoś, z kim mogłabyś zbudować trwały, szczęśliwy związek?
 • Zastanawiasz się dlaczego przyciągasz niewłaściwych dla Ciebie mężczyzn? Takich co znikają bez słowa, nie są gotowi na związek, lub są zajęci?
 • Zastanawiasz się, czy jak będziesz w 100% sobą, to spotkasz kogoś kto to w pełni zaakceptuje ?
 • Kiedyś czułaś się silniejsza, odważniejsza, a teraz powoli czujesz, że coraz bardziej usztywniasz się w obszarze randek i nowego związku?
 • Boisz się, że może jesteś zbyt wybredna, i tracisz przez to ostatnie szanse od losu?
 • Znasz swoje błędy z przeszłości, ale nie do końca wiesz, co zrobić, aby w kolejnym związku ich nie powtórzyć?
 • Czujesz, że utknęłaś w martwym punkcie, ponieważ pragniesz związku, ale nie bardzo wiesz gdzie masz poznać właściwego partnera?
 • Masz za sobą lekturę wielu książek, webianrów i zaczynasz czuć, że to wszytko się wyklucza pomiędzy sobą i czujesz się w tym obszarze zagubiona?

Jeśli podobne myśli dotyczą też Ciebie, to bez obaw. Dotyczą wielu Kobiet na pewnym etapie życia. Po protu czas na kilka prostych Kroków, które przyniosą ogromne zmiany w Twoim życiu!

Myślę, że skoro tu jesteś, to znaczy, że jest coś, co w Twoim życiu osobistym, miłosnym co nie działa tak, jakbyś tego chciała i szukasz sposobu, aby to zmienić. 

Temat związków i relacji zgłębiam od lat. Skończyłam szkołę coachingu w Polsce w latach 2013/2014. Kolejnym etapem były studia w USA, w Relationship Coaching Institutue, który jest najstarszą i największą organizacją na świecie, od ponad 20 lat zajmującą się tylko obszarem relacji, budowaniem życia po rozstaniu i coachingiem dla par. Jestem od lat w programie mentorskim Esther Perel dla coachów i terapeutów – Esther jest nr 1 ekspertem na świecie, w zakresie związków i relacji. 

Jeśli szukasz konkretnych rozwiązań, to bardzo dobrze trafiłaś. Ja w pracy tak nad sobą, jak i z klientami koncentruje się na konkretnych rozwiązaniach.

Nie otrzymasz ode mnie 350 kolejnych stron teorii, dywagacji, czy 35h nagrań, które porzucisz po 5h. 
Otrzymasz gotowe do wdrożenia rozwiązania, tak abyś mogła swoje życie uporządkować w ciągu kilku tygodni, a nie miesięcy, czy lat. Każde z tych rozwiązań na pewnym etapie swojego życia wdrożyłam również dla siebie. 

Dlaczego te 5 Kroków jest wyjątkowe: 

 • Rozwiązania powstałe w oparciu o pracę coachów i terapeutów z klientami od ponad 25 lat!
 • Gotowe do wdrożenia rozwiązania uwzględniające to, jak działa nasza świadomość i podświadomość, która na koniec jest decydująca jeśli chodzi o trwałe zmiany
 • Uwzględnienie perspektywy kobiet i mężczyzn w temacie miłości i związków, na podstawie samych rozmów z klientami na całym świecie
 • Oparte na stałej wymianie doświadczeń z moimi kolegami z Relationship Coaching Institute w Kalifornii (największy Instytut Coachingu relacji w USA) oraz w ramach sesji mentorskich dla coachów i terapeutów prowadzonych przed Esther Perel, jedną z najbardziej cenionych specjalistów w tematyce związków.
 • Nie sądziłam, że notorycznie pomijam kluczowe elementy budowania związku. Wydawało mi się, że jestem w pełni świadoma i wiem co robię, po kilku relacjach.  5 Kroków w moim przypadku było krokiem milowym. 😉 Dzięki temu, zrozumiałam, jak  blokowałam poznanie właściwej osoby w moim życiu i dlaczego non stop przyciągam takich, którzy znikali bez słowa. I co najważniejsze, to nie jest kolejna teoria na temat afirmacji, czy wizualizacji, Ania naprawdę pokazuje jak wprowadzić konkretne zmiany! Jakie mam pierwsze namacalne efekty – zaczęłam poznawać zupełnie innych mężczyzn – w 3 miesiące po programie moje życie osobiste nabrało zupełnie innej jakości! Polecam z całego serca!

  Beata

 •  5 kroków! Jestem pod wrażeniem!  To naprawdę, nie jest kolejna książka z poradami, a bardzo konkretne narzędzia na całe życie! Czułam się prowadzona za rękę. W ciągu kilku tygodni – u mnie 10,  zrozumiałam jakie mam schematy i wzorce na, które nigdy nie zwracałam uwagi. Zobaczyłam, że nigdy tak naprawdę nie zamknęłam przeszłości, choć wydawało mi się, że tak. Zamknęłam przeszłość, wdrożyłam 5 Kroków i 5 miesięcy po rozpoczęciu treningu poznałam innego mężczyznę, niż Ci, których przyciągałam do tej pory. Widzę i czuję kolosalną zmianę! Polecam z całego serca, to była moja najlepsza inwestycja.

  Kasia

 • 5 Kroków to game changer w moim życiu.
  Wreszcie mam pewność  czego pragnę,  co jest kompletnie nie dla mnie. Przestałam czuć lęk mówiąc NIE. System 5 Kroków był moją najlepsza inwestycją. Jeśli pragniesz zmian, szukasz osoby, która wie co robi, ma indywidualne podejście, pomimo grupy to Ania jest strzałem w dziesiątkę. Ja przestałam przyciągać niedostępnych mężczyzn, a przyciągałam ich równo 6 lat.

  Alicja

 • Początkowo nie byłam pewna, czy praca samodzielna plus sesje video mi pomogą. Jestem po terapii, znam swoje problemy, wiele lat pracowałam nad sobą. Ten kurs bardzo mnie zaskoczył. Porusza obszary, nad którymi do tej pory się nie zastanawiałam. Myślałam, że to będzie kolejny zestaw porad, a dostałam potężna dawkę wiedzy, ale przekazaną w bardzo jasny, prosty do zastosowania sposób.  Jestem po rozwodzie, po 15 latach małżeństwa, mam swój plan na najbliższe miesiące przestałam czuć zgubienie, przytłoczenie i brak wiary! Z całego serca polecam!

  Marta

 • Skorzystałam z treningu jako pomocy przy randkowaniu online. Nie mam dużo czasu, więc dla mnie to duże ułatwienie w poznawaniu ludzi. Przyciągałam jak to w randkach online na 10 – 0.5 normalnego ;). Jestem autentycznie zaskoczona jak bardzo w ciagu kilku miesięcy zmienił się profil mężczyzn, którzy do mnie piszą! Błędy nowego początku – ach tych to miałam z 5 na sumieniu. A co najważniejsze, Ania prowadzi nawet najtrudniejsze tematy w sposób przystępny, łatwy do zastosowania i z duża dawką humoru. Dziewczyny polecam w 100% !

  Monika

Poniżej info w jaki sposób opracowałam dla Ciebie system 5 kroków:

 • Otrzymasz 5 modułów. Każdy ma kompaktową, łatwą do wdrożenia formę - 30 stron w pdf plus sesja video - 15 minut.
  Same informacje o związkach, miłości to połowa sukcesu. Każdy moduł jest zaplanowany tak, abyś wdrażała konkretne, gotowe rozwiązania od 1 dnia. Sama decydujesz o tempie pracy i dopasowujesz Kroki do swojego grafiku.
 • Program jest dostępny na platformie e-learningowej, z której możesz korzystać w dowolnym momencie, zarówno na komputerze jak i smartfonie – przez 12 miesięcy od zakupu. Choć Kroki możesz wdrożyć w 5 tygodni! Ale daję Ci elastyczność
 • Sesje Q&A na żywo, raz na miesiąc, przez 12 miesięcy od zakupu. Live odbywa się w godzinach wieczornych. To rozwiązanie z pakietu Q&A - dedykowane dla osób, które chcą przedyskutować ze mną swoje spostrzeżenia i które chcą mojego wsparcia w budowaniu szczęśliwego związku na żywo.

Czego konkretnie możesz się spodziewać:

 • Usuniesz blokady, które stoją na drodze, do poznanie właściwego partnera. Wykonasz proste, ale bardzo głębokie ćwiczenie, na usunięcie tego z przeszłości, co zaśmieca Twoje serce i umysł.
 • Wyeliminujesz krzywdzące przekonania, które, skutecznie blokują "przyjście" do Twojego życia, tego czego pragniesz, a często przyciągają osoby niezdecydowane, lub tzw. "narcyzów".
 • Zaczniesz wybierać w oparciu o serce i rozum. Lęki, czy nieuporządkowane emocje zazdrości, niepewności, nie będą dłużej decydować o Tobie i Twoich działaniach.
 • Zaczniesz stosować prawo przyciągania tak, aby zaczęło działać na Twoją korzyść, a nie było tylko teorią, lub spisem afirmacji, w które nie wierzysz! W miłości prawo przyciągania może być Twoim najlepszym przyjacielem, lub dość poważną przeszkodą.
 • Uporządkujesz swoją wizję dotyczącą miłości i związku, szczególnie te kluczowe jej elementy, które maja ogromny wpływ na to kogo do siebie przyciągasz.
 • Poznasz 10 błędów, przez które często możesz być odbierana, jako niepewna siebie i swojej wartości kobieta. Te 10 błędów jest w stanie zniszczyć nawet najlepiej rokujący związek. Ty wyeliminujesz te, które dotyczą Ciebie.
 • Zobaczysz jak unikać zaangażowania z mężczyznami, którzy zwyczajnie nie są dla Ciebie.
 • Poznasz zasady, które pozwolą Ci w ciągu kilku pierwszych randek, rozpoznawać, czy danej relacji warto dać szansę. Częstym błędem jest paradoksalnie dawanie zbyt dużo, ale też zbyt mało czasu na początku!
 • Zbudujesz swoje poczucie pewności w oparciu o wewnętrzną siłę z zachowaniem wrażliwości i energii kobiecej, nie w oparciu o manipulacje i udawanie bycia twardą!

Program treningu

W tym Kroku usuniesz  przeszkody, które od lat uniemożliwiają zbudowanie szczęśliwego związku, poznasz  skuteczne metody na uzdrowienie “złamanego” serca i zamknięcie, wszelkich niedomkniętych relacji z przeszłości, które być może ciążą Ci od lat. 

Krok nr 2 odkryje  przed Tobą wszelkie nieświadome, (do tej pory) informacje, które mają ogromny wpływ na powodzenie Twojego nowego związku i pozwolą Ci na niepowtarzanie błędów z przeszłości. Uporządkujesz te obszary Twojego życia, które są kluczowe jeśli chodzi o poznanie właściwego partnera. To Krok, w którym Twój barometr uwolniony od bagażu z przeszłości nabierze nowych barw. 

Poznasz postawy, które jak magnes przyciągają niewłaściwych dla Ciebie mężczyzn. Jest ich 10. Odkryjesz, które dotyczą Ciebie i na stałe je wyeliminujesz. Przeciętnie każda z nas powtarza 3-4 błędy nieświadomie od lat.

Dowiesz się jak randkować” w zgodzie z sobą, sercem, rozumem, bez stresu i braku poczucia pewności. Pokaże Ci jak być silną, pewną siebie, ale z zachowaniem kobiecości i  wrażliwości. Udawany chłód i udawana siła to nie najlepszy wybór kiedy zaczynasz od nowa. 

W tej części poznasz 3 etapy budowania szczęśliwego związku. Pokaże Ci perspektywę i kobiet i mężczyzn, kiedy zaczynają od nowa i przechodzą kilka pierwszych randek. Nauczysz się rozpoznawać kto jest dla Ciebie i gdzie warto dać czas i szansę, a w jakich nowych relacjach powinnaś unikać zaangażowania i przywiązania, aby za chwilę, nie zaczynać znowu od nowa. Zdecydujesz o konkretnych działaniach na najbliższy czas. 

Warunki konieczne. Ten materiał uporządkuje Twoje zerojedynkowe warunki/wartości bazowe, niezbędne, abyś czuła się szczęśliwa w związku na lata. Często jest to mylone z listą cech partnera, lub potrzebami emocjonalnymi.  Warunki konieczne sa często nieuświadomione, ale są najczęstszym powodem rozwodów/rozstań. 

Ta opcja na życzenie wielu moich klientek pracy grupowej i indywidualnej.  5 etapów miłości – związku. Pierwsze 4 przechodzi każdy związek. Piąty jest opcjonalny. Każdy etap rządzi się swoimi prawami, potrzebami i wyzwaniami. Warto wiedzieć kiedy kolacja przy świecach pomaga, a kiedy tylko przyniesie więcej problemów. 

5 Kroków - Twoje tempo pracy + moje wsparcie dla najlepszych efektów!

Pakiet Video

295
 • 5 modułów w PDF pełnych gotowych do wdrożenia rozwiązań + 2 moduły Bonusowe
 • 6 sesji video ze wskazówkami dzięki którym czujesz się jakbyśmy miały sesję 1:1
 • Dostęp do platformy przez 12 miesięcy od zakupy
 • Dostęp do materiałów od razu w dniu zakupu

Pakiet Q&A

495
 • Wszystkie opcje z Pakietu Video
 • 12 sesji Q&A na żywo w zamkniętej grupie. Jedna sesja w miesiącu. Będziesz mogła zadać pytania, podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Ja dam Ci dodatkowe wsparcie w Twojej drodze do szczęśliwej miłości i będę pilnować 🙂 Twoich postępów!

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, system 5 Kroków   jest dedykowany dla każdego komu zależy, aby ułożyć swoje życie osobiste. Daje konkretne, gotowe do wdrożenia rozwiązania. 

Zdecydowanie tak! Jeśli łączą Was pierwsze miesiące spotkań i nie jesteście w zadeklarowanym związku, to jest to idealny czas na te 5 Kluczowych zmian w Twoim życiu.

Ponieważ  w te kilka miesięcy uda Ci się wdrożyć wszystkie zmiany, przyciągnąć właściwego partnera i będziesz na całkiem innym etapie, bez potrzeby dalszego korzystania z tych materiałów..

Tak!. Program dopracowywałam od dłuższego czasu, testowałam z kolegami z Relationship Coaching Institute (oni realizują go w swoich krajach) oraz z moimi klientkami. Dopracowałam go do formy takiej, abyś mogła samodzielnie mogole wdrożyć zmiany do swojego życia, bez bycia ekspertem od ludzkiej psychiki:).  Ale masz też szanse skorzystać z mojego wsparcia, w sesjach Q&A, pracy w grupie. 

Masz pełną gwarancję, że zaczniesz przyciągać właściwe osoby do siebie, inne niż dotychczas, lub w ogóle po długich latach zaczniesz kogoś poznawać, jakbyś nagle się zrobiła widoczna dla świata! To masz w pełni zagwarantowane, jeśli tylko przejdziesz ze mną ten trening! 

W przypadku wyżej wymienionych stanów zanim podejmiesz pracę z Treningiem skonsultuj się proszę ze swoim lekarzem. 

5 Kroków do szczęśliwej miłości i życia które pokochasz!