fbpx

Uporządkuj swoje wnętrze, przyciągnij właściwego partnera i zbuduj szczęśliwy związek na lata!

5 Kroków, jeśli jesteś po rozstaniu, lub na etapie pierwszych randek zaczynając od nowa!

Głowa do góry, takie myśli dotyczą wielu z nas, szczególnie po rozstaniu!

Temat związków i relacji zgłębiam od lat. Jestem absolwentem i członkiem Relationship Coaching Institute, który jest najstarszą i największą organizacją na świecie, która od ponad 20 lat, zajmuje się tematem relacji, w tym odbudową życia po rozstaniu.

Czas po rozstaniu, jest trudny i bolesny, ale jest kluczowy, jeśli chodzi o fundament pod nowy szczęśliwy związek w Twoim życiu! 

To czas w którym masz wybór, możesz stworzyć sporo blokad na przyszłość, lub bazę pod nowy, szczęśliwy związek. 

Jeśli tu jesteś, to zrobiłaś juz 1 krok pod nowy fundament i czas na kolejnych 5!

Dlaczego te 5 Kroków jest wyjątkowe: 

 • Nie sądziłam, że notorycznie pomijam kluczowe elementy budowania związku. Wydawało mi się, że jestem w pełni świadoma i wiem co robię, po kilku relacjach.  5 Kroków w moim przypadku było krokiem milowym. 😉 Dzięki temu, zrozumiałam, jak  blokowałam poznanie właściwej osoby w moim życiu i dlaczego non stop przyciągam takich, którzy znikali bez słowa. I co najważniejsze, to nie jest kolejna teoria na temat afirmacji, czy wizualizacji, Ania naprawdę pokazuje jak wprowadzić konkretne zmiany! Jakie mam pierwsze namacalne efekty – zaczęłam poznawać zupełnie innych mężczyzn – w 3 miesiące po programie moje życie osobiste nabrało zupełnie innej jakości! Polecam z całego serca!

  Beata

 •  5 kroków! Jestem pod wrażeniem!  To naprawdę, nie jest kolejna książka z poradami, a bardzo konkretne narzędzia na całe życie! Czułam się prowadzona za rękę. W ciągu kilku tygodni – u mnie 10,  zrozumiałam jakie mam schematy i wzorce na, które nigdy nie zwracałam uwagi. Zobaczyłam, że nigdy tak naprawdę nie zamknęłam przeszłości, choć wydawało mi się, że tak. Zamknęłam przeszłość, wdrożyłam 5 Kroków i 5 miesięcy po rozpoczęciu treningu poznałam innego mężczyznę, niż Ci, których przyciągałam do tej pory. Widzę i czuję kolosalną zmianę! Polecam z całego serca, to była moja najlepsza inwestycja.

  Kasia

 • 5 Kroków to game changer w moim życiu.
  Wreszcie mam pewność  czego pragnę,  co jest kompletnie nie dla mnie. Przestałam czuć lęk mówiąc NIE. System 5 Kroków był moją najlepsza inwestycją. Jeśli pragniesz zmian, szukasz osoby, która wie co robi, ma indywidualne podejście, pomimo grupy to Ania jest strzałem w dziesiątkę. Ja przestałam przyciągać niedostępnych mężczyzn, a przyciągałam ich równo 6 lat.

  Alicja

 • Początkowo nie byłam pewna, czy praca samodzielna plus sesje video mi pomogą. Jestem po terapii, znam swoje problemy, wiele lat pracowałam nad sobą. Ten kurs bardzo mnie zaskoczył. Porusza obszary, nad którymi do tej pory się nie zastanawiałam. Myślałam, że to będzie kolejny zestaw porad, a dostałam potężna dawkę wiedzy, ale przekazaną w bardzo jasny, prosty do zastosowania sposób.  Jestem po rozwodzie, po 15 latach małżeństwa, mam swój plan na najbliższe miesiące przestałam czuć zgubienie, przytłoczenie i brak wiary! Z całego serca polecam!

  Marta

 • Skorzystałam z treningu jako pomocy przy randkowaniu online. Nie mam dużo czasu, więc dla mnie to duże ułatwienie w poznawaniu ludzi. Przyciągałam jak to w randkach online na 10 – 0.5 normalnego ;). Jestem autentycznie zaskoczona jak bardzo w ciagu kilku miesięcy zmienił się profil mężczyzn, którzy do mnie piszą! Błędy nowego początku – ach tych to miałam z 5 na sumieniu. A co najważniejsze, Ania prowadzi nawet najtrudniejsze tematy w sposób przystępny, łatwy do zastosowania i z duża dawką humoru. Dziewczyny polecam w 100% !

  Monika

Poniżej info w jaki sposób opracowałam dla Ciebie system 5 kroków:

Twoje efekty kiedy zrobisz 5 Kroków:

Program treningu

Czas nie leczy ran. Oddala, pomaga wyciszyć emocje, ale sam w sobie, nie jest w stanie uleczyć, definitywnie zamknąć Twojej przeszłości. W tym Kroku, przy pomocy konkretnych ćwiczeń, zamkniesz przeszłość i te jej elementy, które blokują poznanie właściwego partnera

Po czym rozpoznać, że masz nie zamkniętą przeszłość? Najczęściej nie poznajesz nikogo, lub poznajesz mężczyzn niegotowych na stały związek.

Krok nr 2 odkryje  przed Tobą wszelkie nieświadome, (do tej pory) informacje, dotyczące Ciebie, Twojego spojrzenia na świat, miłość, mężczyzn, związki. Czemu to tak ważne? Wyobrażasz sobie dojechanie do celu, jadąc na GPS który co kilka chwil zmienia kierunek? NIE, tak samo jest w Twoim życiu. Musisz być świadoma czego pragniesz, również na poziomie podświadomym, aby być w stanie zbudować życie o jakim marzysz. Ten obszar uporządkujesz w Kroku nr 2. 

Poznasz postawy, które jak magnes przyciągają niewłaściwych dla Ciebie mężczyzn, którzy często są nazywani narcyzami.  Jest ich 10. Odkryjesz, które dotyczą Ciebie, ale co najważniejsze, nauczysz się te błędy eliminować.  Przeciętnie, każda z nas powtarza 3-4 błędy nieświadomie od lat. Ten Krok odmienia życie moich klientek od lat! 

Dowiesz się jak randkować” w zgodzie z sobą, sercem, rozumem, bez stresu i braku poczucia pewności. Zobaczysz  jak być silną, pewną siebie, ale z zachowaniem kobiecości i wrażliwości. Udawany chłód i udawana siła to nie najlepszy wybór kiedy zaczynasz od nowa. Poznasz zasady randkowania, abyś była w stanie rozpoznać co jest dobre i rokujące i nie angażowała się w relacje, które mają nikle szanse, przerodzić się w związek, jakiego pragniesz. 

W tej części poznasz 3 etapy budowania szczęśliwego związku. Pokaże Ci perspektywę i kobiet i mężczyzn, kiedy zaczynają od nowa i przechodzą etapy, od kilku pierwszych randek, po stały związek. Dlaczego to tak istotne? Różnimy się pomiędzy sobą, jeśli chodzi o tempo zaangażowania, często budujemy przywiązanie za szybko, lub porzucamy nową znajomość na bazie kilku niepowodzeń, na etapie kiedy była szansa na zmianę. 

Warunki konieczne. Ten materiał uporządkuje Twoje zerojedynkowe warunki/wartości bazowe, niezbędne, abyś czuła się szczęśliwa w związku na lata. Często jest to mylone z listą cech partnera, lub potrzebami emocjonalnymi.  Warunki konieczne są często nieuświadomione, ale są najczęstszym powodem rozwodów/rozstań. Warto wiedzieć na co dokładnie powinnaś “ustawić” swój GPS. 

Ta opcja na życzenie wielu moich klientek pracy grupowej i indywidualnej.  5 etapów miłości – związku. Pierwsze 4 przechodzi każdy związek. Piąty jest opcjonalny. Każdy etap rządzi się swoimi prawami, potrzebami i wyzwaniami. Warto wiedzieć kiedy kolacja przy świecach pomaga, a kiedy tylko przyniesie więcej problemów. Warto zrozumieć na jakim etapie, co wymaga największej uwagi, aby tworzyć spełniony, harmonijny związek na lata. 

5 Kroków - Twoje tempo pracy + moje wsparcie, dla najlepszych efektów!

Pakiet Video

345
 • 5 modułów w PDF pełnych gotowych do wdrożenia rozwiązań + 2 moduły Bonusowe
 • 6 sesji video ze wskazówkami dzięki którym czujesz się jakbyśmy miały sesję 1:1
 • Dostęp do platformy przez 12 miesięcy od zakupy
 • Dostęp do materiałów od razu w dniu zakupu

Po kliknięciu „Kupuję” przekieruje Cię na partnerską stronę www.kobiecasprawa.pl, gdzie sfinalizujesz zakup.

Pakiet Q&A

595
 • Wszystkie opcje z Pakietu Video
 • Moje wsparcie przez rok - 12 sesji Q&A na żywo w zamkniętej grupie. Opcja rozmowy, nie live na FB ograniczony do pisania. Jedna sesja w miesiącu.

Najczęściej zadawane pytania:

Tak, system 5 Kroków   jest dedykowany dla każdego komu zależy, aby ułożyć swoje życie osobiste. Daje konkretne, gotowe do wdrożenia rozwiązania. 

Zdecydowanie tak! Jeśli łączą Was pierwsze miesiące spotkań i nie jesteście w zadeklarowanym związku, to jest to idealny czas na te 5 Kluczowych zmian w Twoim życiu.

Ponieważ  w te kilka miesięcy uda Ci się wdrożyć wszystkie zmiany, przyciągnąć właściwego partnera i będziesz na całkiem innym etapie, bez potrzeby dalszego korzystania z tych materiałów..

Tak!. Program dopracowywałam od dłuższego czasu, testowałam z kolegami z Relationship Coaching Institute (oni realizują go w swoich krajach) oraz z moimi klientkami. Dopracowałam go do formy takiej, abyś mogła samodzielnie mogole wdrożyć zmiany do swojego życia, bez bycia ekspertem od ludzkiej psychiki:).  Ale masz też szanse skorzystać z mojego wsparcia, w sesjach Q&A, pracy w grupie, jeśli wiesz, że znacznie łatwiej Ci wdrażać zmiany w “towarzystwie”, mając kogoś, kto utrzyma motywację, kiedy Twoja własna będzie słabsza. 

Masz pełną gwarancję, że zaczniesz przyciągać właściwe osoby do siebie, inne niż dotychczas, lub w ogóle po długich latach zaczniesz kogoś poznawać, jakbyś nagle się zrobiła widoczna dla świata! To masz w pełni zagwarantowane, jeśli tylko przejdziesz ze mną ten trening! 

W przypadku wyżej wymienionych stanów zanim podejmiesz pracę z Treningiem skonsultuj się proszę ze swoim lekarzem. 

5 Kroków do szczęśliwej miłości i życia, które pokochasz!