fbpx

Czy wiesz jak zmieniać marzenia w rzeczywistość?
Jeśli tak, to 5 kroków poczucia wartości nie jest dla Ciebie! Jeśli nie, to dobrze trafiłaś!

Tylko 5 kroków dzieli Cię od życia, którego, głęboko w sercu, pragniesz. Zbuduj fundament na lata!

Masz dość tego, że:

Brakujący składnik w realizacji Twoich marzeń!

Masz ambitne plany i marzenia? Może nawet z największą starannością wykonałaś(-eś) mapy marzeń, w najlepszym notesie zapisane cele i… nic! A może jeszcze dołożyłaś do tego wizualizację dla wzmocnienia efektu i dalej nie masz oczekiwanych efektów? Zastanawiasz się, jak to jest, że jednym się udaje, a Tobie nie?!
 

Jeśli myślisz, że masz braki w magicznej technice afirmacji, wizualizacji to mam dla Ciebie wiadomość – prawdopodobnie jesteś już mistrzynią/mistrzem map marzeń, może nawet całkiem nieźle idzie Ci wizualizacja.  Być może musisz trochę podszlifować konkretne kroki do realizacji swoich celów. Ale prawdziwy winowajca leży sobie spokojnie pomiędzy Twoimi uszami. Skąd to wiem? Od lat pracuje nad sobą i od lat pracuje z innymi – winny jest zawsze ten sam! A i pieniędzy na tajemne sekrety jak pisać i prosić, aby wszechświat reagował, natraciłam całkiem sporo! Pozwól, że Ci przedstawię winowajcę bliżej. To poczucie wartości, którego może do dziś za bardzo nie łączyłaś z tym tematem.

Zgodnie z definicją badaczy zagadnienia poczucie wartości, to po prostu subiektywna ocena własnej osoby.

Jak to ma się do realizacji Twoich celów?

Często w ciągu 3 miesięcy, od inspiracji, zaczynasz mieć szereg wątpliwości. Powoli nie dajesz rady tak systematycznie pracować, jak zaplanowałaś(-eś). Właściwe, to sobie myślisz, że nie wszytko jest zależne od Ciebie, więc to i tak nie wyjdzie. Dodatkowo wewnętrzny głos podpowiada Ci, że raczej nie dasz sobie rady, a pomysł, nie jest jednak tak super, jak zakładałaś(-eś). A jak marzenie dotyczyło związku, to już w ogóle myślisz, że co Ty masz niby zrobić, skoro to od Ciebie niezależne? Jeśli plan miałaś(-eś) w styczniu, to ten stan jest gdzieś w marcu, a jak dobrze pójdzie to może czerwcu.

Co ma poczucie wartości do Twoich planów i marzeń? 

Jedynym warunkiem, aby Twoje plany i marzenia się zadziały, jest Twoja aktywność. Ona zależy od Ciebie, a Ty od fundamentu, który musi być na tyle stabilny, aby dźwignąć szereg zawirowań, wątpliwości, zniechęcenia i jeszcze opinie innych, które nie zawsze są tylko wspierające! 

To nie jest tak, że masz totalny brak zdrowej samooceny. Ale wiele z nas utyka pomiędzy marzeniami – w tym marzeniami o sobie i swojej pewności siebie, o sukcesach, o szczęśliwym związku – a brakiem determinacji, czasem siły, czasem odwagi, czasem pomysłu, aby te marzenia realizować.

Ta baza to nie tyle, ile „wysokie” mniemanie o sobie – często mówi się o wysokim poczuciu wartości – ale  stabilna, uczciwa, rzetelna i przyjazna opina o sobie!

Jeśli widzimy się po raz pierwszy, to zanim przejdziesz dalej parę słów o mnie. Jestem absolwentem i członkiem Relationship Coaching Institute, To najstarsza i największa organizacja na świeci, zajmującą się relacjami tymi, które tworzymy z innymi  i tą z samym sobą! Kurs 5 kroków, to nie jest kolejny kurs jak zrobić mapę marzeń. To konkretne strategie i ćwiczenia budujące fundament, aby  marzenia, cele, pomysły były częścią Twojego życia, nie tylko fantazją do szuflady! 

 • Pracowałam z Anią nad samooceną w czasach sporych trudności dla mnie. Byłam po rozstaniu i po raz kolejny nie udało mi się wygrać ważnego dla mnie projektu. Miałam za sobą kilka juz warsztatów na temat realizacji marzeń, stosowałam afirmacje a i tak nic się nie działo. Robiąc ćwiczenia 5 Kroków zobaczyłam, że problem leży w mojej negatywnej narracji, zupełnym braku świadomości jaki mam system nerwowy oraz tym, że zajmowałam się wizualizacją, bez realnej pracy nad blokadami w sobie. Co się konkretnego zadziało, poza tym że poczułam się szczęśliwa, spokojna,… znalazłam nową pracę i otworzyłam na nową miłość! Polecam.

  Anita

 • Nigdy wcześniej nie spotkałem tak konkretnego spojrzenia na ten temat. Absolutnie niezbędna wiedza dla każdego. Ja poprawiłem relacje z podwładnymi i klientami. Bardzo polecam każdemu obowiązkowo! Rzeczywiście wiedza i narzędzia na całe życie! 

  Tomek

 • „Ten kurs pokazał mi, że jestem swoim największym wrogiem. Zrozumiałam, że muszę być dla siebie chyba zwyczajnie milsza, ale zobaczyłam konkretnie jak mam to zrobić, bo same hasła znam od lat. Poczułam się dobrze ze sobą, zapanowałam nad moimi lękami i zaczęłam naprawdę siebie wspierać i w siebie wierzyć! Moi koledzy i partner widzą ogromne zmiany, ja też 🙂 Bardzo polecam.

  Gosia

 • Aniu, dziękuję to był strzał w 10! Wreszcie moje mapy marzeń są częścią mojej rzeczywistości nie marzeń! Polecam każdemu kto szuka konkretów! 

  Ola

 • Polecam z całego serca! To jest program, który odmienił moje życie! Naprawdę! Ani podejście jest inne, unikalne. Zaczęłam na siebie patrzeć, jak na naprawdę wartościową, atrakcyjną kobietę…i po 8 latach marzeń  i planów wzięłam się za realizacje swojego biznesu! 

  Magda

Poniżej informacje, w jaki sposób opracowałam dla Ciebie Trening 5 kroków:

Jakie osiągniesz efekty, dzięki Treningowi 5 Kroków?

Program Treningu 5 Kroków

W tym kroku zrobisz test swojego systemu nerwowego/temperamentu. Rozszyfrujesz swój negatywny dialog wewnętrzny i na tej bazie ułożymy nowe przekazy pozytywne. 

Poznanie swojego systemu nerwowego nie jest celem samym w sobie. Dzięki temu zrozumiesz jak unikać wypalenia, przemęczenia, które często jest wynikiem funkcjonowania niezgodnie ze swoimi naturalnymi predyspozycjami.  Nauczysz się  planować, w zgodzie z sobą. Nie każdy jest w stanie w sposób ciągły być megaaktywny od 6:00 do 22:00 jak internetowi guru! Znajomość temperamentu to również wprowadzenie nowej jakości do Twojego związku. Znaczna większość konfliktów wynika nie z różnicy zdań, a różnic w temperamentach, (to bonus tej wiedzy, nawet jeśli Twoje cele związku nie dotyczą).

Rozpoznanie negatywnego dialogu o sobie usunie główne blokady na drodze do realizacji Twoich najważniejszych marzeń. Warunkiem skutecznych  afirmacji jest usunięcie blokad, od których ten pozytywny przekaz się odbija. Po tym kroku dołączysz do grona tych, którzy mówią – Afirmacje naprawdę działają, wow! 

Troska o siebie to ciało, emocje i myśli. Potrzebujesz wiedzieć, jak zarządzać swoimi emocjami, myślami na co dzień, ponieważ wyzwania, stres, trudne wydarzenia są częścią życia. Lubię takie powiedzenie ze strony Amerykanów “You need to survive before you thrive”, czyli zanim będziesz się rozwijać, musisz przeżyć. Na 20% swojej baterii raczej nie będziesz zdobywać Mount Everestu swoich marzeń! 

W tym Kroku nauczysz się chronić siebie i swoje „terytorium”, czyli zobaczysz jak stawiać granice i jak je chronić asertywnie, ale nie agresywnie. Dzięki temu nie będziesz tkwić w analizach:   „Czy na pewno dobrze zrobiłam?”, „Czy nie przesadziłam?”, „Może jednak moja reakcje nie była najlepsza?”, „Czy miałam prawo tak się zachować?” Możesz dostawać setki porad, wskazówek, to duża umiejętność oddzielić to co rzeczywiście Ci służy od tych, które są naruszeniem Twoich granic!

Wszędzie zapewne słyszysz – miłość do siebie to baza, nie można kochać innych, jak nie kocha się siebie. Ten krok pokaże Ci podstawowe składowe miłości do siebie – akceptacja ciała + umiejętność wybaczania sobie. Czy jest to bazą?  Bez umiejętności wybaczania sobie rozwój i podnoszenie się po porażce są wyjątkowo długą i ciężką drogą! Bonusowo – jeśli przerobisz temat wybaczenia sobie, to otworzysz drzwi do lepszej jakości w swoim związku i relacjach, nawet jeśli to nie jest Twój cel. 

W końcu zapiszesz cele zgodne z Twoim temperamentem, wartościami, bez pomijania troski o siebie i z uwzględnieniem swoich granic. Budowanie życia, którego pragniesz, to maraton, nie sprint. Jeśli w planach realizacji pomijasz siebie, składową poczucia wartości, to najczęściej Twoje mapy marzeń i listy celów lądują do szuflady. Zapalasz się na chwilę, po czym energia opada, a Ciebie pochłania rutyna życia. Po przejściu 5 Kroków jesteś gotowa do każdego celu, który sobie postawisz, masz fundament, a na stabilnym fundamencie można wybudować wszytko, czego pragniesz! Ach poznasz też praktykę wizualizacji, która jest szczególnie pomocna, kiedy nie wiesz, jaką decyzje podjąć w swoich realizacjach!

5 Kroków – Twoje tempo pracy + moje wsparcie, dla najlepszych efektów!

Pakiet Video

345
 • 6 modułów w PDF pełnych gotowych do wdrożenia rozwiązań, które mają zastosowanie, niezależnie czy Twoje cele dotyczą życia osobistego, czy zawodowego!
 • 6 sesji video ze wskazówkami, dzięki którym czujesz się jakbyśmy miały sesję 1:1
 • Dostęp do platformy przez 12 miesięcy od zakupy
 • Dostęp do materiałów od razu w dniu zakupu

Po kliknięciu „Kupuję” przekieruje Cię na partnerską stronę www.kobiecasprawa.pl, gdzie sfinalizujesz zakup.