3 Kroki do realizacji mapy marzeń i listy celów.

3 Kroki do realizacji mapy marzeń i listy celów.

  • Post category:artykuł

Wyznaczasz cele, robisz mapy marzeń?

Wiele z nas co roku stawia sobie nowe cele, planuje nowe przedsięwzięcia, wielokrotnie przeceniając swoje możliwości, czy zasoby. Czasami wyznaczamy sobie cele zbyt duże, planujemy nierealnie, magicznie, często skupiając się, nie na tym co kluczowe.

Najskuteczniejszym sposobem dokonania rzeczywistej, trwałej zmiany, jest przynajmniej raz do roku, uczciwe spojrzenie na siebie, swoje zasoby i największe przeszkody w przeszłości.

Mapy marzeń, listy celów to dobry wstęp, ale jeśli chcesz konkretów to potrzebujesz iść o krok dalej.To głębsze, konkretniejsze spojrzenie możesz zrobić przy pomocy przewodnika “Zmień marzenia w rzeczywistość”.

Ten bezpłatny przewodnik pozwoli Ci na autorefleksję, która otworzy Twój umysł i serce, ale także znacząco utoruje drogę do tego, co pragniesz, zrealizować w ciągu następnych 12 miesięcy.

Wiele osób mówi: “nie ma sensu planować, życie i tak Cię na koniec zaskoczy, a już po 2020 to już w ogóle nie ma co się na nic nastawiać”! Myślę, że planowanie i przyjmowanie tego co przynosi życie się nie wyklucza. Głęboko wierzę, że wszechświat pomaga w realizacji każdego pragnienia, ale decyzja i definicja marzenia musi wyjść od nas. Działanie w tym kierunku też.

Brak działania i brak decyzji, też jest decyzją, o czym warto pamiętać!

Jeśli masz ochotę konkretniej spojrzeć na swoje marzenia, pragnienia, cele to link do bezpłatnego Ebooka poniżej.https://www.subscribepage.com/e2n0c2_copy3_copy_copy