5 sposobów na udane Walentynki dla Singielek!

5 sposobów na udane Walentynki dla Singielek!

  • Post category:artykuł

Walentynki tak, czy nie? W której jesteś grupie?

❤️Jeśli jesteś grupie, która lubi ten dzień i celebrujesz go w szczególny sposób, z cegło serca życzę Ci cudownego, pełnego miłości dnia!

❤️Jeśli jesteś w grupie tych, którzy w tym dniu, szczególnie w okresie pandemii, czują się samotnie, mam dla Ciebie kilka tips, aby ułatwić Ci najbliższy dzień:

Odpuść media społecznościowe, to wskazówka, jeśli nie masz najlepszego nastroju. Jeśli zaczniesz go bombardować świecami, sercami, czekoladkami, różami możesz swoje samopoczucie tylko pogorszyć!

“Mapa dobrych strony”. Masz doświadczenie z mapami marzeń? W ten dzień możesz zrobić jej małą modyfikację i zapisać wszytko to co w sobie lubisz, za co siebie cenisz i o które mocne strony chcesz szczególnie dbać w najbliższym czasie.

Kolacja z przyjaciółmi, nawet jeśli możliwa jest tylko opcja online. Relacje z przyjaciółmi, to jedne z najważniejszych relacji w naszym życiu, warto o tym pamiętać!

Czas dla siebie Jesteś na co dzień zabiegana i nie masz czasu dla siebie? Poświęć ten dzień sobie, po prostu, tak jak lubisz, w zgodzie z sobą, realizując coś na co zawsze miałaś ochotę.

Szczęśliwy związek? Jeśli jest na liście Twoich marzeń, zapisz 1 krok, do jego realizacji. Być może na drodze jest zamknięcie przeszłości, być może jakieś negatywne przekonania, być może brak czasu. Pomyśl co możesz zrobić, aby zacząć po prostu zbliżać realizację swojego marzenia.

Niezależnie od podejścia do tego konkretnego dnia, niezależnie od tego czy jesteś w związku, czy nie pamiętaj w każdym dniu o życzliwości i trosce nie tylko o innych, ale również o siebie. Twoja relacja z sobą, miłość do siebie i troska o siebie, to fundament do spełnionych relacji z innymi. 🔥 Poniżej przydatny linki szczególnie 14.02 ode mnie dla Ciebie

https://fb.watch/3DYStW0ZUE/