Co ma Titanic do miłości?

Co ma Titanic do miłości?

  • Post category:artykuł

Oglądałaś kiedyś Titanica i znasz historię dotycząca góry lodowej? Dziś małe nawiązanie. 

Funkcjonujemy na jednym z 3 poziomów świadomości

1.Przebudzony, ale nieświadomy

Stan w którym żyjemy, bez głębszej refleksji. Nie zastanawiamy się za bardzo nad tym co nas otacza, nad naszą postawą, naszymi wyborami.
Jeśli przyjąć przenośnię góry lodowej, to w tym stanie rozbijemy się i zatopimy zanim w ogóle się zorientujemy, że może na nas czekać jakiekolwiek zagrożenie. Jak to się ma do życia uczuciowego? W tej opcji przyjmujesz “zasadę” jakoś to będzie, musi się ułożyć.…często kończy się na tym, że z każdym nowym partnerem, lub cały czas z tym samym można powtarzać te same błędy. 

2. Pół – świadomy

Stan, gdy zaczynamy się zastanawiać nad sobą, otoczeniem, motywami działania. Zakładamy, że nasze historie (przekonania, interpretacje itp.) i percepcje zmysłowe są jedyne słuszne.
Na tym etapie wiemy, że jest góra lodowa i naprawdę staramy się jej uniknąć. Często jednak ponosimy porażkę, podejmujemy złe decyzje, gdyż skupiamy się tylko na tym co widoczne na pierwszy rzut oka i zupełnie pomijamy, że pod powierzchnią, może być znacznie większy problem. W odniesieniu do związków, relacji – przyjmujesz, że to świadomość decyduje i od niej wszytko zależy – czyli od tego co rozumowo analizujemy, zakładamy, o czym marzymy itp. 

3. Świadomy (świadomy dużego obrazu)

Stan, w którym zaczynamy pokornie rozumieć, że “nie wiem, czego nie wiem”. Moment, kiedy zdajemy sobie sprawę, że może być coś więcej niż to co widzę, lub rozumiem świadomie w danym czasie. Zaczynamy być świadomi tego, że nasze opinie, przekonania, postawy, są tylko naszą interpretacją otaczającej nas rzeczywistości, a niekoniecznie, obiektywną, jedyną prawdę. Na tym etapie zdajemy sobie sprawę, że musimy wiedzieć więcej o tym, co jest „pod powierzchnią”, zanim podejmiemy decyzję o naszej przyszłości – czyli zaczynamy rozumieć, że obok świadomości – jest podświadomość i to ona odgrywa kluczową rolę w naszym życiu.
Pomimo, że możesz świadomie pragnąć zmian, szczęśliwego związku, końca konfliktów, przyciągnięcia właściwego partnera, zaczynasz rozumieć, że jest coś głębiej w nas co stoi na Twojej drodze – przekonania, nie zawsze wspierające, lęki, utarte schematy, wzorce, wpływ przeszłość, której magicznie nie uleczył czas. 

Na tym etapie bardzo często jeśli chodzi o miłość i związki zaczynasz akceptować, że obok pragnień świadomej listy celów, map marzeń, musisz pochylić się nad tym co jest w Tobie głębiej, gdyż to tam jest źródło dowodzenia i Twój autopilot.

Świadomie możesz pragnąć miłości, ale podświadomie bać się zranienia, porażki, kolejnej zdrady, że już zawsze będziesz sama. Możesz chcieć poznać partnera, ale nie wierzysz, że jest to możliwe i uważasz, że każdy “fajny” musi być zajęty. Możesz pragnąć, aby w Waszym związku, zaczęło się znowu układać, ale czujesz, że straciłaś wiarę i właściwie nawet jak się staracie wpadacie w te same schematy i zachowania. 

Jeśli to Twój etap, aby zajrzeć głębiej, zrozumieć podświadomość i wprowadzić w niej zmiany, które będą spójne z Twoimi świdamomyi celami i marzeniami poniżej opcje. 

System 5 Kroków – dla Singli, lub jeśli jesteś na bardzo wczesnym etapie nowego związku. Gotowe rozwiązania do wdrożenia, abyś mogła wprowadzić trwałe zmiany w swojej podświadomości 

Tylko teraz do końca dnia 30% zniżki – Majowka30 

To niższa cena i promocja, niż regularna, wiec jeśli rozważasz to warto https://calaprawdaorelacjach.pl/sklep/

2.Sesje 1:1 

Tu zapis na wstępna, bezpłatną konsultację 
https://calaprawdaorelacjach.pl/kontakt