Czy jesteś zmęczona całowaniem żab? Jeśli zastanawiasz się jak szybko rozpoznać żabę;), ten artykuł jest dla Ciebie!

Czy jesteś zmęczona całowaniem żab? Jeśli zastanawiasz się jak szybko rozpoznać żabę;), ten artykuł jest dla Ciebie!

  • Post category:artykuł

Codziennie słyszę, jak kobiety mówią, że wszyscy normalni są zajęci :). Prawda jest taka,….. że to po prostu jest nieprawda;). Wokół Ciebie są, byli i będę mężczyźni właściwi dla Ciebie, ważne, abyś jednak nauczyła się rozpoznawać tych, którym nie chcesz poświęcać swojego czasu i uwagi, tak aby mieć czas i przestrzeń w swoim życiu dla właściwej osoby. 

Najgorsze typy facetów – jakich facetów unikać?

Poniżej charakterystyka, kilku żab, które warto, abyś identyfikowała już w pierwszej fazie znajomości, zanim zaczniesz angażować serce na poważnie

Facet – typ gracza

Część z Was tą żabę zna :). Ma dobrą pracę, dobrze wygląda, jest czarujący i bardzo uprzejmy. Jedynym problemem jest to, że bardzo często szuka wyłącznie dobrej zabawy, a nie związku. Możesz mieć kilka świetnych spotkań, a następnie go nie usłyszysz – będzie kolejnym przypadku popularnego ghostingu. Inna odmiana tej samej żaby – facet, który cały czas przychodzi i odchodzi z Twojego życia, jak tylko zaczyna robić się poważnie. Wiele kobiet wikła się w taki rodzaj chemii i wizję szczęśliwego związku w przyszłości. Widzą jego potencjał i zakładają, że jeśli tylko będą wystarczająco cierpliwe i/lub wystarczająco dobre, on się zmieni/dojrzeje i zechce z nimi być….

Gorąco & zimna

Ten typ żaby jest pod pewnymi względami podobny do gracza, ale jest bardziej „otwarty” w swoich intencjach. On również przychodzi i odchodzi, ale nie zostawia Cię bez słowa wyjaśnienia. Najczęściej usłyszysz, że Cię lubi, ale jest teraz zbyt zajęty pracą, lub nadal cierpi po rozstaniu, aby poważnie się zaangażować. Możesz spędzić wspaniały weekend razem, a następnie anuluje kilka kolejnych spotkań z rzędu. Jest naprzemiennie gorący i zimny w swoich działaniach, pozostawiając Ciebie zupełnie zdezorientowaną.

Często ten typ mężczyzn, jest na etapie w swoim życiu, kiedy swoją niezależność kocha ponad wszystko, lub nie wierzą w długotrwałe relacje. Samo zdobywanie jest dla niego bardzo fascynujące, ale gdy już zaczniesz na niego reagować, wycofuje się. Jeśli Ty szukasz stabilnego, długotrwałego związku, a na Twojej drodze pojawi się ciepło& zimna żaba odpuść.

Typ mężczyzny- zajęty

Jeśli spotkałaś mężczyznę, który jest zajęty i liczysz, że właśnie dla Ciebie odejdzie od żony/partnerki…hmm takie sytuacje się zdarzają, ale są tak samo częste, jak te, w których dana żaba latami prowadzi podwójne życie. O ile to część życia, że nie zawsze nasze 1 małżeństwo/poważny związek jest tym ostatnim i udanym, to poważne decyzje odnośnie związku to długi proces i często zupełnie niezwiązany z Tobą. Dobrze to przemyśl, zanim zaangażujesz swoje emocje w taki układ.

Facet w potrzebie

To facet, który jest emocjonalnie niedojrzały. Początkowo możesz mieć wrażenie, że w końcu spotkałaś człowieka wrażliwego i w kontakcie ze swoimi emocjami. Opowie Ci wszystko o swoim życiu i swoich przeszłych związkach z detalami. Będzie dążył, aby Wasz związek był jak najszybciej na poważnie. O ile początkowo może Ci się podobać, że tak chętnie mówi o sobie, z upływem czasu może się okazać, że głównie mówi o sobie, oczekując troski i wsparcia, a Twoja rola jest gdzieś pomiędzy matką, a terapeutką. Wasze relację będą przypominać do złudzenia związek z egoistą.

To kolejna żaba, która zdecydowanie powinna pozostać w stawie, do czasu, kiedy uleczy swoje własne wnętrze i emocje.

Typ faceta – bez zobowiązań

Ten mężczyzna jest dobrym wyborem, jeśli chcesz nawiązać swobodną relację, ale nigdy, jeśli szukasz długoterminowego zaangażowania. On jest szczery i dobry. Problem polega na tym, że ma na dany moment swojego życia zupełnie inne priorytety i Ty nigdy nie będziesz „zbyt wysoko” na jego „liście”. On znajdzie dla ciebie czas, ale tylko wtedy, kiedy to co jest dla niego najważniejsze – praca, hobby, etc., mu na to pozwoli. On wyrzeźbi dla Ciebie małą przestrzeń w swoim życiu i zatrzyma cię tam, nie mając potrzeby, aby Wasza relacja się rozwijała.

Podsumowanie

Teraz, gdy już wiesz, na co uważać, daj sobie czas na poznanie tej właściwej osoby, nie poganiaj samej siebie myślami, że nikt inny się nie znajdzie, a wszyscy normalni są zajęci. Bądź wolna i dostępna dla właściwej osoby, jest to kluczowe, a często zapomniane. Swoją decyzję podejmuj łącząc serce z rozumem 🙂

Jeśli masz poczucie, że non stop przyciągasz niewłaściwe osoby, umów się ze mną na wstępną, bezpłatną konsultację i razem sprawdzimy co stoi na Twojej drodze do poznania właściwej osoby.

Potrzebujesz pomocy?

Skorzystaj z darmowej konsultacji. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza.