Poznaj 3 główne powody utykania w martwym punkcie!

Poznaj 3 główne powody utykania w martwym punkcie!

  • Post category:artykuł

Zastanawiasz się dlaczego, pomimo, że starasz się wprowadzić zmiany w swoim życiu, w związku, nadal stoisz w miejscu i nie zauważasz wielkiej poprawy? 

Jeśli chodzi o związki, to najczęstsze, nie jedyne, ale najczęstsze przyczyny stania w miejscu są 3!
 1️⃣ Nie rozpoznałaś źródła, a w swojej pracy skupiasz się raczej nad konsekwencjami/efektem końcowym. Główne źródła problemów w relacjach pomiędzy ludźmi, czy związkach wynikają z różnic temperamentów, różnicy w potrzebach emocjonalnych i funkcjonalnych, a przede wszystkim w bazowym spojrzeniu na świat – warunki konieczne! Dodatkowo nakładają się na to Twoje przekonania, wzorce, nawyki, mechanizmy obronne, czy mechanizmy lękowe, które mogą skutecznie utrudniać zbudowanie harmonijnego związku, lub poznanie właściwego partnera.
2️⃣ Brak wiary, że masz realny wpływ na związki jakie tworzysz w swoim życiu. O ile w życiu zawodowym jest dla nas naturalne, że aby polepszyć swoją sytuację, zdobyć nową pracę, musimy zdobyć nowe umiejętności. O tyle w obszarze związków i miłości mamy tendencję do magicznego myślenia: “Jak tylko pojawi się  właściwa osoba to wtedy wszystko będzie prostsze”Może w tej chwili pomyślisz? Jasne, ale do tanga trzeba dwojga!  Zgadzam się,  że do każdej relacji potrzebne są minimum 2 osoby! Ale każdy z nas odpowiada za swoją postawę, nawyki, przekonania, komunikację, tendencję do manipulacji, wzorce, które mogą nie do końca wspierać, marzenia o szczęśliwym związku.Być może łatwiej jest oczywiście uznać, że ja nic nie mogę bo mój partner nic nie robi! Zmiany w Tobie zawsze wnoszą zmiany do Twojego życia w tym związku!Nawet jeśli masz w sobie silne przekonania na temat np. przeznaczenia, to pamiętaj, że nadal w Twoich rękach leży dalsza realizacja!
 3️⃣ Dobierasz złe narzędziatzn. poszerzasz swoją wiedzy, przy jednoczesnym braku wdrożenia! Jeśli chcesz zauważyć konkretne zmiany, nie opieraj się wyłącznie na czytaniu książek o afirmacjach, związkach, rozwoju osobistym. Jest etap na poszerzanie wiedzy, ale kolejnym etapem jest wdrożenie wiedzy. Sięgnij po tematyczne treningi video, workbooki, czy sesje wsparcia z  wybranym przez siebie ekspertem. Brak zaplanowanego procesu wdrożenia zmian może zatrzymać Cię na lata w pozycji – “Na głowę już wszystko wiem, ale nadal nic z tego nie wynika”Przemyśl na spokojnie, który powód braku upragnionych zmian może dotyczyć Ciebie? 

☎️Jeśli masz pytania, wątpliwości zapisz się na wstępna, bezpłatną konsultacje, lub napisz do mnie wiadomość.

👉🏻LINK DO ZAPISÓW 

💻Jeśli widzisz swój powód w punkcie nr 3, rzuć okiem na moje treningi video – każdy z nich jest zaplanowanym procesem skupionym na wprowadzeniu konkretnych zmian, nie tylko na poszerzaniu Twojej wiedzy!LINK DO TRENINGÓW