Szczęśliwy związek – od czego zacząć?

Szczęśliwy związek – od czego zacząć?

  • Post category:artykuł


Najwięcej pytań dostaje od Was, odnośnie tego, od czego zacząć, chcąc zbudować szczęśliwy, spełniony, związek w naszym życiu.
Poniżej kilka wskazówek dla Was, w zależności od tego na jakim etapie życia, aktualnie jesteś.

JESTEŚ SINGIELKĄ – jeśli, aktualnie nie jesteś w związku, jesteś po rozstaniu/rozwodzie, lub od dłuższego czasu jesteś sama i zastanawiasz się, co stoi na drodze do Twojego szczęśliwego związku, zrób quiz 
„Nowy Początek” i sprawdź, na jakich obszarach swojego życia powinnaś się skoncentrować, aby spotkać właściwego dla siebie partnera i zbudować szczęśliwy związek na lata.


ZOSTAĆ, CZY ODEJŚĆ” – jesteś w związku, ale często przychodzą, Ci do głowy myśli na temat rozwodu/separacji. Nie czujesz się szczęśliwa, ale nie bardzo masz siłę podjąć jakąkolwiek decyzję. Jeśli to dotyczy Ciebie pobierz bezpłatny quiz „Zostać, czy odejść”. Ten quiz pozwoli Ci na uporządkowanie swoich myśli, abyś mogła zrobić 1 krok w kierunku właściwej dla Ciebie decyzji.


SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK – jesteś, w związku, ale czujesz, że oddalcie się od siebie, nie możecie znaleźć porozumienia, w ważnych dla Was sprawach. Masz poczucie, że łączą Was głównie dzieci, obowiązki, wspólny kredyt itp. Jeśli aktualnie tak się czujesz, pobierz bezpłatny quiz „Szczęśliwy związek” i sprawdź na jakich obszarach warto skupić uwagę, aby zbudować fundament pod szczęśliwy, pełen pasji związek na lata.


Jeśli będziecie miały pytania odnośnie swoich wyników, możecie zapisać w komentarzach, lub wysłać do mnie wiadomość. Odpowiem na każde pytanie:). Wiadomość możesz wysłać mi przez FB, lub na adres email anna@calaprawdaorelacjach.pl