Sprawdź, jakie bezpłatne materiał przygotowałam dla Ciebie

Bezpłatne kursy, przodowniki w formie pdf oraz e-mail.

Top 10 zasad, jeśli chcesz mieć szczęśliwy związek i udane relacje.

Nie czujesz się w pełni szczęśliwa w swoim związku? Zastanawiasz się co możesz zrobić, od czego zacząć? Pobierz 10 zasad i sprawdź ile z nich juz stosujesz, a których nie znasz. To absolutna baza dla szczęśliwego związku!

Bądź magnesem dla właściwych mężczyzn!

Zastanawiasz się dlaczego przyciągasz mężczyzn zupełnie nie dla Ciebie? Takich. co znikają bez słowa, lub są niegotowi? Sprawdź jakich zasad przestrzegają kobiety, które przyciągają do siebie partnerów spójnych z ich wizją i potrzebami! 

Zmień marzenia w rzeczywistość

Czy Twoja lista celów, czy mapy marzeń są zapiskiem do szuflady? Dobrą zabawą, ale konkretnych efektów brak? A może gubisz motywację do realizacji po 2 miesiącach starań? Sprawdź jak zapisać swoje cele, abyś zaczęła je namacalnie realizować!

Przewodnik, abyś pokochała siebie.

Czy miłość do siebie, jest dla Ciebie, kolejną coachingową teorią, która jest pełna sloganów, ale nie wiadomo, o co w tym dokładnie chodzi? Ten przodownik pokaże Ci stronę praktyczną miłości do siebie, a tym samym zupełnie odmienić relacje z innymi! 

Jak uleczyć złamane serce?

Poznaj 6 zasad, które warto wdrożyć do swojego życia, jeśli chcesz lepiej poradzić sobie z rozstaniem i otworzyć się na nowy związek, ale bez powtarzania błędów z przeszłości.

Rozpoznaj swój styl w komunikacji

Zastanawiasz się, co możesz poprawić w swoim związku w obszarze komunikacji? Ten mini e-book pomoże Ci zrozumieć, gdzie leży główny powód, braku harmonijnych rozmów. Jako część 2 zrób “Quiz – Style w konflikcie”.

Poczucie wartości

Zastanawiasz się, co możesz konkretnie zrobić aby rzeczywiście wzmocnić swoje poczucie wartości? 

Poznaj 12 zasad, zachowań, które musisz pożegnać i  12, które warto, wdrożyć, jeśli chcesz, czuć swoją wartość nie tylko w związku! 

Styl w konflikcie

Zrób krótki quiz/kwestionariusz i sprawdź jak w trudnych, konfliktowych sytuacjach może Cię odbierać druga strona “konfliktu” 

Zrób to dla siebie i dla dobrej harmonijnej komunikacji w Twoim obecnym lub tym przed Tobą związku.

Styl w miłości

„Sekret nie polega na tym, aby, szukać miłości, czy ją “odbudować”. Sekretem szczęścia jest, zrozumienie i pokonanie przeszkód w Tobie, które miłość blokują”.

Sprawdź, na ile sposób, w jaki rozumiesz i okazujesz miłość stoi na drodze do szczęścia, harmonii, a może właściwego partnera w Twoim życiu. 

Szacunek do siebie

Czy potrafisz stawiać jasne granice w relacjach z innymi? 

Pobierz mini e-book i sprawdź, które błędne mechanizmy dotyczą Cię oraz poznaj zasady wytyczania zdrowych granic w pracy, oraz relacjach osobistych. 

Przekonania o sobie

Jakie masz myśli i przekonania o sobie?

Pobierz mini e-book i sprawdź, które z 8 osłabiających poczucie wartości przekonań, dotyczy Ciebie. 

Pamiętaj! Przekonania, nawet te powtarzane od lat, można zmienić, ale tylko wtedy, kiedy wiesz dokładnie, co powinno podlegać pracy i zmianie. 

Dowiedź się, co stoi na Twojej drodze do szczęśliwego związku. Zrób Quiz i sprawdź jak pokonać przeszkody!

Wybierz, jeśli jesteś singielką lub na bardzo wczesnym etapie związku – np. kilka randek. 

Wybierz, jeśli jesteś w związku i często się zastanawiasz, czy zostać, czy odejść?

Wybierz, jeśli jesteś w stałym związku i masz poczucie, że się od siebie oddalacie, dopada Was rutyna.