fbpx

4 cechy dobrego, szczęśliwego związku!

Jest sporo artykułów o znakach ostrzegawczych, oznakach, że ktoś Cię zdradza, czy po czym poznać, że związek jest toksyczny. W druga stronę jest też wiele oderwanych od rzeczywistości mitów na temat prawdziwej miłości, bratnich dusz i połówkach jabłka. Ja dla odmiany mam dla Ciebie listę 4 cech, które świadczą o bardzo dobrym związku. Jeśli aktualnie jesteś singielką to lista 4 cech, na które warto zwrócić uwagę!

Czytaj dalej

3 nawyki przez które, tracisz w oczach innych! Możesz je zmienić od dziś!

Dużo się mówi o wzmacnianiu siebie, swojego poczucia wartości, miłości własnej, tyle że często są to bardzo ogólne, abstrakcyjne pojęcia. Ponieważ ja dostaje od Was najwięcej zapytań jak konkretnie wzmocnić siebie, swoją wartości, swoje granice w relacjach z innymi, poniżej 3 bardzo konkretne wskazówki, które możesz zacząć stosować od dziś, w odpowiedzi, na 3 najczęstsze postawy, przez które tracimy w oczach naszych odbiorców!

Czytaj dalej

A Twój lęk działania jaką ma twarz?

Wszyscy mamy rzeczy, których pragniemy w naszym życiu - poznanie właściwego partnera, tworzenie szczęśliwych relacji, lub znalezienie nowej, bardziej satysfakcjonującej pracy, większe zarobki. Pomyśl o tym, czego pragniesz najbardziej w najbliższych 6 miesiącach i zadaj sobie pytania:

Czytaj dalej

Twój wewnętrzny głos – czy na pewno, warto zawsze słuchać?

Wszyscy mamy stałego towarzysza, który nigdy się nie zamyka. Dialog w naszych głowach! Zaczyna się od momentu, gdy się budzimy, do chwili kiedy idziemy spać. Wiele z nas sądzi, że to podpowiedzi intuicji. Niestety, bardzo często zamiast intuicji mówi do nas mix przekonań, lęków, blokad, które są obecne w naszej podświadomości.

Czytaj dalej

Co ma Netflix do Twojego życia i związku?

O tej porze roku, kiedy na zewnątrz jest zimno, gorąca czekolada, lampka wina i świąteczne komedie romantyczne, to jeden z ulubionych sposobów na spędzenie wieczoru. Oglądanie tych filmów jest relaksujące, pozwala na oderwanie się na chwilę od codziennych zajęć. Czasami jednak, zastanawiam się na, ile mamy świadomość, ich wpływu, na nasze oczekiwania, dotyczące życia i relacji.

Czytaj dalej

Szczęśliwy związek – od czego zacząć?

Najwięcej pytań dostaje od Was, odnośnie tego, od czego zacząć, chcąc zbudować szczęśliwy, spełniony, związek w naszym życiu. Poniżej kilka wskazówek dla Was, w zależności od tego na jakim etapie życia, aktualnie jesteś.

Czytaj dalej