Szczęśliwy związek – od czego zacząć?

Najwięcej pytań dostaje od Was, odnośnie tego, od czego zacząć, chcąc zbudować szczęśliwy, spełniony, związek w naszym życiu. Poniżej kilka wskazówek dla Was, w zależności od tego na jakim etapie życia, aktualnie jesteś.

Czytaj dalej

3 kroki do szczęśliwego związku po rozstaniu!

Jeśli właśnie jesteś po trudnym rozstaniu, prawdopodobnie próbujesz poradzić sobie z wichrem emocji, od gniewu do rozczarowania. Relacja, z którą wiązałaś tak wielkie nadzieje, nie przebiegła zgodnie z planem, być może kolejny raz i jest to tym bardziej bolesne. Oprócz radzenia sobie z bólem w czasie rzeczywistym, czasami dochodzi niepokój o przyszłość: „Czy znajdę kogoś innego”?

Czytaj dalej

3 mity, które są przeszkodą w Twoim związku.

Chodzimy do szkoły przynajmniej przez 12 lat, lub wielokrotnie znacznie dłużej, ale nie uczymy się wiele o związkach. Nie uczymy się, jak wybrać partnera właściwego dla siebie, lub jak utrzymać romantyczne relacje „przy życiu” przez długi czas. Nie tylko nie uczymy się tego, co powinniśmy wiedzieć, ale dla odmiany bez problemu uczymy się, czasem nieświadomie, mitów na temat relacji, które mogą nas skutecznie powstrzymać od bycia szczęśliwym.

Czytaj dalej

Związek, jako stół o trzech nogach.

Dziś, kilka, słów do wykorzystania natychmiast, przez każdą z Was będącą w związku, a do zapamiętania na przyszłość, dla każdej z Was, która szczęśliwy związek ma jeszcze przed sobą:)

Czytaj dalej

Czy mężczyźni naprawdę boją się silnych kobiet?

Energia męska i żeńska odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu i relacjach. Każdy z nas ma w sobie dominującą energię bazową, która jest albo męska, albo kobieca/żeńska.Poniżej kilka słów jak ja rozumiem te 2 energie oraz jaki mają wpływ na to jakie związki budujemy.

Czytaj dalej

Jak wprowadzić trwałe, konkretne zmiany do naszego życia – krok po kroku proces, z którym możesz zacząć od dziś!

"Szaleństwo: Robienie tego samego i oczekiwanie innych rezultatów." ~ Albert Einstein. Czy zdarza Ci się, że pomimo, że postępujesz cały czas tak samo, oczekujesz nowych/innych rezultatów? Z jednej strony czasem możemy nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, kolejny problem to, że nie zawsze dokładnie wiemy, co zrobić, lub jak postąpić inaczej.

Czytaj dalej

Przeznaczenie, czy efekt Twoich działań?

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, którą ja, czy moi klienci, na pewnym etapie rozwoju musieli zaakceptować to fakt, że to my w przeważającym stopniu kreujemy w naszym życiu zarówno nasze sukcesy, jak i porażki. Zaakceptowanie sukcesu jest dość proste, uznanie natomiast, że porażka to też w dużej mierze nasz udział - ta opcja jest już trochę cięższa, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy mówimy o związkach/lub ich braku.

Czytaj dalej

Dlaczego stoisz w miejscu?

Bierzesz udział w inspirujących warsztatach, masz na koncie wiele rozwojowych książek, od lat praktykujesz mapę mrzeń i listę celów i dalej w stoisz w miejscu? A może notujesz drobne zmiany, ale realnie Twoje prawdziwe marzenia nadal są tylko zapisane na kartce?

Czytaj dalej