fbpx

Quick Fix - czyli proste rozwiązania, które możesz wdrożyć w jeden dzień! Poczuj zmiany już dziś!

Sprawdź jak rozmawiać , aby być rozumianą, słyszaną i skutecznie rozwiązywać problemy!

Kilka słów o mnie i komunikacji!

Konflikt/różnica poglądów/nierozumienie czyjegoś świata, jest częścią życia. Pomimo, że może kojarzyć się negatywnie, w rzeczywistości jest okazją do pogłębienia zrozumienia siebie, czy związku. Sam konflikt jest neutralny, to co “robimy” z konfliktem, w dużej mierze decyduje o tym, co wniesie do naszego życia. 

Co konflikty z partnerem, najbliższymi, wnoszą do Twojego życia?

 Może się wydawać, że sam fakt, że potrafimy mówić, jest równoznaczny, z tym, że komunikujemy się jasno, skutecznie, w sposób zrozumiały dla otoczenia. W rzeczywistości bardzo często mówimy niejasno dla odbiorcy,  w tonie zbyt emocjonalnym, często oskarżycielskim, atakującym. Bardzo często, nie jesteśmy w stanie neutralnie, otwarcie wysłuchać,  bardziej wpadamy w mechanizmy obronne, czyli szukamy riposty, za wszelką cenę walczymy, chcemy mieć rację, czy kończymy niewygodną rozmowę. 
 Chcemy zrozumieć i być rozumiani. To jedna z największych potrzeb każde z nas.

Zdobywanie, czy ulepszanie umiejętności skutecznego komunikowania się,  pomaga nie tylko rozwiązać problemy, ale pogłębia intymność i więź. Pamiętaj o tym!

Jeśli spotykamy się po raz pierwszy parę słów o mnie. 

Jestem certyfikowanym coachem ze specjalizacją w obszarze związków i relacji. Pracuję od lat z kobietami i mężczyznami, których łączy jeden cel – szczęśliwy, spełniony związek na lata, w zgodzie z sercem i rozumem, zbudowany w oparciu o własną definicję szczęścia i miłości. Mój warsztat pracy to połączenie mojej wieloletniej praktyki z klientami, efekty badań Relationship Coaching Institute w Kalifornii (najstarszy Instytut Coachingu Relacji, którego jestem członkiem, absolwentem i z którym współpracuję oraz  stałej współpracy mentorska, edukacyjna, dla coachów i terapeutów, prowadzony przez Esther Perel. 

Ebook + sesja instruktażowa video - czyli co otrzymasz:

Quick Fix - Sesja wideo + e-book z konkretnym wzorem rozmowy

125 PLN
  • E-book: ćwiczenia + wskazówki eksperckie
  • Sesja video
  • Dostęp do materiałów, od razu, po zakupie, przez 6 miesięcy

Po kliknięciu przekierujemy Cię na partnerską stronę www.kobiecasprawa.pl,
gdzie sfinalizujesz zakup.