nowy_początek_nowy początek

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację o programie

Quiz

Zrób quiz i sprawdź, co stoi na Twojej drodze do zbudowania szczęśliwego związku.

Czy:

Jeśli te pytania brzmią znajomo, to program „Nowy Początek” jest dla Ciebie.

Nowy początek

Sprawdź, jak znaleźć, zbudować i utrzymać szczęśliwy związek na lata.

Co zyskasz:

1.

Zrozumiesz, co stoi Ci na drodze do szczęśliwego związku i dlaczego nie możesz poznać właściwego dla siebie partnera.

2.

Zdobędziesz jasność co do tego, kim jesteś i czego tak naprawdę potrzebujesz, aby być szczęśliwą i zbudować harmonijny związek. Brak wiedzy o sobie, nazywany popularnie różnicą charakterów, to jeden z głównych powodów rozwodów na świecie. Możesz tego uniknąć!

3.

Zdobędziesz odwagę, aby swoje decyzje podejmować na podstawie tego, czego naprawdę pragniesz, a nie co uważasz, że powinnaś zrobić, bo „lata lecą, a nikt inny się już nie pojawi”.

4.

Zdobędziesz konkretną wiedzę, jak funkcjonują związki, tak aby nigdy w przyszłości nie popełnić błędów z przeszłości i cieszyć się szczęśliwym związkiem na lata.

5.

Znajdziesz balans pomiędzy sercem a rozumem w ważnych dla Ciebie wyborach życiowych.

6.

Stworzysz konkretny plan działania, aby osiągnąć to, czego pragniesz.

7.

Na każdym etapie otrzymasz moje wskazówki, konkretne strategie oraz wsparcie, aby Twoje marzenia i cele przestały być tylko zapisaną listą, a stały się rzeczywistością.

osiecka_nowy poczatek1

Jak możesz skorzystać?

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Program „Nowy Początek” jest dla każdego, komu zależy, aby ułożyć swoje życie osobiste. Daje konkretną wiedzę, co przeszkadza w zbudowaniu szczęśliwej relacji, i ma na celu pokazać Ci, jak znaleźć, zbudować i utrzymać szczęśliwy związek na lata.

Tak. Jeśli łączy Was kilka: dwa, trzy miesiące spotkań i nie jesteście w zadeklarowanym związku, to najlepszym programem dla Ciebie jest właśnie „Nowy Początek”.

Na początek zachęcam Cię do zrobienia quizu. W wynikach otrzymasz moje wskazówki dopasowane do Twoich odpowiedzi.

To rozmowa telefoniczna trwająca około 30 minut. W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza. Rozmowa wstępna nie jest zobowiązująca.

To proces oparty na współpracy, w której moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz. Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, Twojego temperamentu, Twojej sytuacji i Twoich doświadczeń z przeszłości.

Pozostałe programy