O mnie

Cześć, nazywam się  Ania Osiecka  i jestem coachem ze specjalizacją relacje. Pomagam znaleźć, zbudować i utrzymać na lata szczęśliwy związek oraz uczę, jak budować trwałe, będące bazą do sukcesu, relacje w biznesie.
To, jakiej jakości relacje mamy w naszym życiu, decyduje o tym, czy czujemy się szczęśliwi, czy nie.

Moimi klientkami są głównie kobiety, które na pewnym etapie życia postanowiły, że mają już dość czekania na cud, na przychylny los lub inny przypadek.

 Jeśli sama chcesz  decydować, o tym, czym jest dla Ciebie prawdziwa miłość, spełniony związek, chcesz budować relacje w biznesie w zgodzie z sobą oraz zrozumieć, jak raz na zawsze przestać powtarzać błędy z przeszłości to dobrze trafiłaś! 

Na czym polega praca ze mną?

W skrócie na tym, aby Twoją listę marzeń i celów zmienić razem z Tobą w namacalną rzeczywistość :).

Moim celem jest, abyś w świecie zdominowanym przez gotowe rozwiązania oraz z góry narzucone definicje miłości i tego, jak „powinien” lub „nie powinien” wyglądać związek, miała szanse zbudować swoje życie i związki w zgodzie z sobą, w swojej/waszej własnej definicji.

Moje metody pracy opierają się na programach i ponad dwudziestoletnich badaniach największego Instytutu Coachingu Relacji w Stanach Zjednoczonych, którego jestem członkiem. 

Programy coachingowe, które możesz tu znaleźć, w ciągu ponad dwudziestu lat pomogły setkom tysięcy kobiet na całym świecie. Pomogły mi, (tak, sprawdziłam na sobie) i jestem pewna, że pomogą również Tobie zbudować cudowny związek, piękne relacje i życie, które pokochasz.

Program relacji w biznesie łączy metody pracy RCI, moje własne, ponadpiętnastoletnie doświadczenie w sprzedaży i budowaniu relacji oraz badania z zakresu spiral dynamics.
Pracuje online z klientami z Polski oraz USA. Spotkania stacjonarne możliwe w Warszawie.
Cieszę się, że tu jesteś, i trzymam kciuki za Ciebie i Twoje relacje.

Zapraszam na wstępną, bezpłatną  konsultację.