Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację o programie

Czy:

Jeśli, te pytania brzmią znajomo, to Program „Poczucie wartości” jest dla Ciebie!

Poczucie wartości

Co zyskasz:

1.

Zyskasz niezbędną wiedzę o sobie: temperament, wartości, Twoja podświadomość. Wiedza o sobie to kluczowy krok, pomijany przez większość z nas i dużą część programów rozwojowych.

2.

Pokonasz blokady i lęki, które od lat powstrzymują Cię od realizowania tego, czego pragniesz oraz od poczucia spokoju, pewności w Twoim wnętrzu.

3.

Zdobędziesz wiedzę i odwagę, aby podjąć ważne dla siebie decyzje, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

4.

Zobaczysz, na czym polega miłość do siebie i troska o siebie w praktyce. Zaczniesz ją stosować na co dzień, dzięki czemu wypracujemy system zarządzania sobą, emocjami, myślami, nastrojem – nawet w trudnych sytuacjach.

5.

Zrozumiesz, na czym polega szacunek do siebie, zdefiniujesz swoje granice i nauczysz się je chronić w zgodzie ze sobą.

6.

Na każdym etapie otrzymasz moje wskazówki, konkretne strategie oraz wsparcie, abyś zbudowała trwałe, stabilne poczucie wartości, niezależnie od okoliczności i wyzwań, których doświadczasz – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. 

Jak możesz skorzystać?

Najczęściej zadawane pytania

To rozmowa telefoniczna trwająca około 30 minut. W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza. Rozmowa wstępna nie jest zobowiązująca.

To proces oparty na współpracy, w którym moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz. Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, Twojego temperamentu, Twojej sytuacji i Twoich doświadczeń z przeszłości.

Pozostałe programy