fbpx

Quick Fix - czyli proste rozwiązania, które możesz wdrożyć w jeden weekend! Poczuj zmiany już dziś!

Poznaj zasady skutecznego randkowania online i stwórz profil, który przyciągnie właściwego partnera dla Ciebie!

Kilka słów o randkach online!

Odpowiedziałaś TAK, na któreś z powyższych pytań ? Jeśli tak, to znaczy, że jesteś w grupie większości, więc głowa do góry! Nie ma wątpliwości, że randki online podbijają świat. W ciągu ostatnich dwudziestu lat obserwujemy eksplozję w poznawaniu ludzi, przez Internet i aplikacje randkowe. Około 20% – 25% par poznało się zdalnie, a liczba ta z pewnością będzie rosła.

Randki online dają dostęp do milionów ludzi, za pomocą jednego kliknięcia, ale mają swoje zasady i rządzą się swoimi prawami. Warto je znać, aby uniknąć błędów i frustracji. 

Sesja Quick Fix  –  czyli “poradnik” randkowy, który ma za zadanie  pomóc kobietom takim jak Ty, nie tylko poruszać się po cyfrowym świecie randek, ale także doświadczyć tam sukcesu. 

 Jeśli po raz pierwszy wchodzisz w świat randkowy online, ta sesja zapewni Ci narzędzia, których potrzebujesz, aby Twoja  podróż była przyjemnym doświadczeniem i dobrą zabawą!

Jeśli wcześniej próbowałeś randek online z niewielkim, lub zerowym powodzeniem, nauczysz się, jak ponownie wejść do świata cybernetycznej miłości z poczuciem pewności i optymizmu. 

Jeśli spotykamy się po raz pierwszy parę słów o mnie. 

 Jestem coachem ze specjalizacją w obszarze związków i relacji. Pracuję od lat z kobietami i mężczyznami, których łączy jeden cel – szczęśliwy, spełniony związek na lata, w zgodzie z sercem i rozumem, zbudowany w oparciu o własną definicję szczęścia i miłości. To co przekazuję Tobie, to połączenie mojej wieloletniej pracy z klientami, efekty badań Relationship Coaching Institute w Kalifornii (najstarszy Instytut Coachingu Relacji, którego jestem członkiem i z którym współpracuję), moich doświadczeń oraz doświadczeń moich klientów.

Quick Fix - gotowe rozwiązania + wskazówki ekspertów + konkretna wiedza, czyli co zyskasz:

Quick Fix - Sesja video + ebook z ćwiczeniami + sesja Q&A na żywo ze mną ​

125 PLN
  • Ebook - ćwiczenia + wskazówki eksperckie
  • Sesja video
  • Webinar Q&A na żywo, gdzie oprócz odpowiedzi na Twoje pytania ustalimy, które portale randkowe są najlepsze
  • Dostęp do materiałów, od razu, po zakupie, przez 6 miesięcy

Po kliknięciu przekierujemy Cię na partnerską stronę www.kobiecasprawa.pl,
gdzie sfinalizujesz zakup.