Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację o programie

Czy:

Jeśli te pytania brzmią znajomo, to Program Dedykowany jest dla Ciebie.

Poczucie wartości

czyli jak zbudować trwałe, stabilne poczucie wartości, a tym samym, stabilny fundament pod szczęśliwe relacje i sukcesy w życiu zawodowym

Co zyskasz:

1.

Zrozumiesz, dlaczego Twoja mapa marzeń/lista celów, nadal jest tylko marzeniem na papierze.

2.

Zdobędziesz jasność, co do tego, czego tak naprawdę potrzebujesz, aby osiągnąć upragnione wyniki w życiu zawodowym.

3.

Zdobędziesz odwagę, aby podjąć ważne dla Ciebie decyzje.

4.

Zdobędziesz konkretną wiedzę, na czym polega energia finansowa i jak możesz ją stosować w swoim życiu.

5.

Stworzysz konkretny plan działania, aby osiągnąć to, czego pragniesz.

6.

Na każdym etapie otrzymasz moje wskazówki, konkretne strategie oraz wsparcie, aby Twoje marzenia i cele przestały być tylko zapisaną listą, a stały się rzeczywistością.

osiecka_biznes

Jak możesz skorzystać?

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Ten Program  jest z założenia nastawiony na Twoje aktualne potrzeby. Podałam przykładowe zagadnienia z życia zawodowego, ponieważ duża część wyzwań z obszarów osobistych, jest tematem moich pozostałych programów. Jeśli aktualnie masz inne wyzwania/cele, zapisz się na wstępną konsultację i wspólnie ustalimy rozwiązania dopasowane do Ciebie.

To rozmowa telefoniczna trwająca około 30 minut, w trakcie której odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji, i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza. Rozmowa wstępna nie jest zobowiązująca.

To proces oparty na współpracy, w którym moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz. Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, Twojego temperamentu, Twojej sytuacji i Twoich doświadczeń z przeszłości.

Pozostałe programy