szczesliwy_zwiazek_4_button

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację o programie

Czy:

Brzmi znajomo? Jeśli tak, to program „Szczęśliwy związek” jest dla Ciebie.

Szczęśliwy związek

Dowiedz się, jak rozwiązać problemy w Waszym związku i przywrócić radość, harmonię, pasję i „chemię”.

Co zyskasz:

1.

Zrozumiesz prawdziwe źródło problemów w Waszym związku.

2.

Poznasz konkretne narzędzia do budowania szczęśliwego związku na lata.

3.

Poznasz sekrety komunikacji, które pozwolą na spokojną rozmowę, na najtrudniejsze tematy.

4.

Znajdziesz konkretne rozwiązania, które spełnią oczekiwania każdej strony i rozwiążą Wasze problemy. Zrozumiesz, dlaczego typowy kompromis nie działa.

5.

Zrozumiesz źródła rutyny i znudzenia w Waszym związku i poznasz sekrety związków pełnych pasji, takie, które będziesz mogła zastosować od zaraz.

6.

Stworzysz konkretny plan działania, który przywróci harmonię, codzienną radość i pasję.

7.

Na każdym etapie otrzymasz moje wskazówki, konkretne strategie oraz wsparcie, aby Twoje marzenia i cele przestały być tylko zapisaną listą, a stały się rzeczywistością.

Anna-Osiecka-fotAgnieszkaWerechaOsinska (43)

Jak możesz skorzystać?

Najczęściej zadawane pytania

Program „Szczęśliwy Związek” jest skierowany do kobiet, par, które pomimo trudności nie są na etapie rozważania rozstania/rozwodu/separacji. Jeśli obecnie czujesz, że oddaliliście się od siebie, brakuje Ci emocji, które były na początku, masz poczucie rutyny, często spieracie się o te same kwestie (dom, dzieci, finanse) i nie jesteście w stanie znaleźć rozwiązania, ten program jest dla Ciebie.

Na coaching  możesz przyjść sama lub z partnerem. W przypadku pracy z partnerem część sesji będziecie odbywać się indywidualnie.

Na początek zachęcam Cię do zrobienia quizu. W wynikach tekstu otrzymasz moje wskazówki dopasowane do Twoich odpowiedzi.

To rozmowa telefoniczna trwająca około 30 minut. W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza. Rozmowa wstępna nie jest zobowiązująca.

To proces oparty na współpracy, w której moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz. Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, Twojego temperamentu, Twojej sytuacji i Twoich doświadczeń z przeszłości.

Pozostałe programy