szczesliwy_zwiazek_4_button

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację o programie

Quiz

Zrób Quiz i sprawdź, które obszary w Twoim związku mogą stać na drodze, do tego, aby Wasz związek był spełniony i harmonijny.

Czy:

„ Brzmi znajomo? Jeśli tak, to program „Szczęśliwy związek” jest dla Ciebie.

Szczęśliwy związek

czyli, dowiedz się, jak rozwiązać problemy w Waszym związku i przywrócić radość, harmonię, pasję i „chemię”.

Co zyskasz:

1.

Zrozumiesz prawdziwe źródło problemów w Waszym związku.

2.

Poznasz konkretne narzędzia, budowania szczęśliwych związków na lata.

3.

Poznasz sekrety komunikacji, które pozwolą na spokojną rozmowę, na najtrudniejsze tematy.

4.

Znajdziesz konkretne rozwiązania męczących Was problemów, które spełnią oczekiwania każdej strony. Zrozumiesz, dlaczego typowy kompromis nie działa.

5.

Zrozumiesz źródła rutyny i znudzenia w Waszym związku i poznasz sekrety związków pełnych pasji, takie, które będziesz mogła zastosować od zaraz.

6.

Stworzysz konkretny plan działania, który przywróci harmonię, codzienną radość i pasję.

7.

Na każdym etapie otrzymasz moje wskazówki, konkretne strategie oraz wsparcie, aby Twoje marzenia i cele przestały być tylko zapisaną listą, a stały się rzeczywistością.

Anna-Osiecka-fotAgnieszkaWerechaOsinska (43)

Jak możesz skorzystać?

Najczęściej zadawane pytania

Program „Szczęśliwy Związek” jest skierowany do kobiet, par, które pomimo trudności nie są na etapie rozważania rozstania/rozwodu/separacji. Jeśli obecnie czujesz, że oddaliliście się od siebie, brakuje Ci emocji, które były na początku, masz poczucie rutyny, często spieracie się o te same kwestie (dom, dzieci, finanse) i nie jesteście w stanie znaleźć rozwiązania, ten program jest dla Ciebie.

Na coaching  możesz przyjść sama, lub z partnerem. W przypadku pracy z partnerem część sesji będziecie odbywać indywidualnie.

Na początek zachęcam Cię do zrobienia quizu. W wynikach quizu otrzymasz moje wskazówki dopasowane do Twoich wyników.

To rozmowa telefoniczna trwająca około 30 minut, w trakcie której odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji, i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza. Rozmowa wstępna nie jest zobowiązująca.

To proces oparty na współpracy, w którym moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz. Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, Twojego temperamentu, Twojej sytuacji i Twoich doświadczeń z przeszłości.

Pozostałe programy