W czym Ci może pomóc coach relacji?

W czym Ci może pomóc coach relacji?

Jeśli zastanawiasz się, na jakich etapach życia  warto skorzystać z pomocy coacha relacji, poniżej 5 sytuacji, kiedy naprawdę warto to rozważyć.

  1. Chcesz zdobyć wiedzę – czujesz, że to jak budujesz swoje związki/relacje, ich jakość, ma bezpośredni wpływ na to, czy czujesz się szczęśliwa i spełniona w swoim życiu. Jest dla Ciebie ważne, aby Twoje związki, były w zgodzie z Tobą, często poszukujesz wiedzy, informacji na temat tego jak funkcjonujemy z innymi ludźmi. Masz pełną świadomość że Twoje szczęście, może być zależne od nowych umiejętności i wiedzy. 
  1. Chcesz świadomych związków – chcesz świadomie zdecydować o tym jak będą wyglądały Twoje relacje osobiste i zawodowe. Nie chcesz, aby były one dziełem przypadku, albo powtarzaniem schematów z domu, Twojej przeszłości, czy wzorców narzucanych przez media.
  1. Chcesz konkretnych rezultatów – masz dużo wiedzy na temat związków, relacji, przeczytałaś bardzo dużo książek, artykułów na ten temat, ale czujesz, że pomimo tej wiedzy, nadal jesteś w tym samym punkcie i wiesz, że chcesz w końcu nie tylko wiedzy, ale konkretnych zmian. 
  1. Chcesz wsparcia – chcesz się rozwijać, ale wiesz, że proces rozwoju samej siebie, Twoich relacji, jest na tyle złożony, że potrzebujesz kogoś, kto nie tylko da Ci wiedzę, wsparcie i motywacje, ale również, utrzyma Cię w drodze do Twoich celów, nawet w chwilach, kiedy Ty zaczniesz wątpić.
  1. Chcesz być proaktywna – widzisz, że kilka problemów w Twoim życiu zagościło na stałe, może nie są ogromne, ale czujesz, że chcesz je przedyskutować i znaleźć rozwiązanie, zanim urosną do naprawdę dużych rozmiarów z bolesnymi konsekwencjami. 

.