Zostać czy odejść

Zrób Quiz i sprawdź, co jest głównym obszarem Twojej niepewności/źródłami konfliktów w Twoim związku

Uzupełniając quiz wyrażasz zgodę na przekazanie Ci wyników oraz na otrzymywanie newslettera, w tym informacji o płatnych i bezpłatnych materiałach, produktach i usługach. Twoje dane przetwarzane są przez Annę Osiecką zgodnie z zasadami opisanymi w Polityce prywatności.

1. Czy nie jesteś w stanie podjąć decyzji o posiadaniu dzieci ze swoim partnerem/lub, jeśli macie dzieci, boisz się, że przejmą wiele z trudnej sytuacji pomiędzy Wami?
Czy jesteś w związku, ponieważ widzisz w nim potencjał i wierzysz, że nawet jeśli teraz jest trudno, to w przyszłości, gdy Twój partner się zmieni, Wasz związek będzie lepszy?
Finanse/lęk, jak sobie poradzisz sama/lęk, że możesz nie poznać kogoś nowego, są jednymi z głównych elementów, które Cię trzymają w związku?
Nie jesteś w stanie jednoznacznie odpowiedzieć, czy Twoje potrzeby w związku są spełnione. Często (przynajmniej raz na 1–3 miesiące) zastanawiasz się, czy zostać, czy odejść z tej relacji?
Twój partner/Twoja partnerka często się frustruje, rozładowuje na Tobie złość. Jesteś bez konkretnej przyczyny obiektem agresji, wściekłości, obwiniania.
Twój partner/Twoja partnerka często obwiania innych o przykre wydarzenia, swoją sytuację życiową, swoje niepowodzenia.
Twój partner/Twoja partnerka jest żonaty/mężatką lub ma inny rodzaj zobowiązania, które powoduje, że nie jest w stanie się zobowiązać w stosunku do Ciebie.
Twój partner/Twoja partnerka uważa, że Wasz związek nie działa z Twojego powodu. Problemy widzi w Tobie i/lub czynnikach zewnętrznych – wpływie rodziny/przyjaciół/problemów finansowych itp.
Twój partner/Twoja partnerka posiada aktywne uzależnienia, które często bagatelizuje, i nie postrzega ich jako problemu.
Twój partner/Twoja partnerka Cię kontroluje, miewa wybuchy zazdrości.
Pomimo kilku lat związku i/lub wspólnego zamieszkania i /lub posiadania dzieci nadal nie macie podjętej decyzji odnośnie do ślubu i Tobie to przeszkadza.
Twój partner/Twoja partnerka nie chcę słuchać Twoich odczuć na dany temat lub/i nie chce rozmawiać na żaden trudny temat, lub/i każda próba rozmowy kończy się awanturą, lub/i dłuższym wycofaniem.
Zostać, czy odejść
{{title}}
{{image}}
{{content}}

Wybierz program dla siebie