zostać_czy_odejść_button_program

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację o programie

Czy:

Brzmi znajomo? Jeśli tak, to program „Zostać czy odejść?” jest dla Ciebie.

Zostać czy odejść?

Sprawdź, jak podjąć ważne życiowe decyzje w sposób pewny i najlepszy dla Ciebie i Twojej sytuacji.

Co zyskasz:

1.

Zrozumiesz źródło problemów w Twoim związku. 

2.

Zdobędziesz perspektywę, potrzebną do podjęcia, ważnej dla Ciebie decyzji.

3.

Zbudujesz odwagę, która pozwoli Ci, podjąć decyzję, której nie będziesz, za „jakiś czas”, żałować.

4.

Poznasz zasady komunikacji, które pozwolą Ci, na spokojną rozmowę z Twoim partnerem/Twoją partnerką nawet na najbardziej trudne tematy.

5.

Nauczysz się, jak balansować serce z rozumem, w najtrudniejszych dla Ciebie sytuacjach.

6.

Poznasz konkretne narzędzia, które gwarantują zbudowanie i utrzymanie na lata szczęśliwego związku, dzięki czemu nie będziesz powtarzać błędów z przeszłości.

7.

Stworzysz konkretny plan działania, aby na bazie swojej decyzji osiągnąć to, czego pragniesz.

8.

Na każdym etapie otrzymasz moje wskazówki, konkretne strategie oraz wsparcie, aby trudne decyzje, które musisz podjąć, były przemyślane, dobre dla Ciebie oraz jak najmniej stresujące.

Anna-Osiecka-fotAgnieszkaWerechaOsinska (58)

Jak możesz skorzystać?

Najczęściej zadawane pytania

Nie. Ten program ma Ci pomóc zrozumieć, co jest prawdziwym problemem w Twoim związku. Ma pomóc podjąć decyzję, którą Ty uznasz za najlepszą dla Ciebie i Twojego związku. Nie ma tu z góry założonego rezultatu. Osoby, które ukończyły ten trening, podejmowały różne decyzje. Jedne decydowały się na separację, inne zobaczyły, że ich związek ma ogromny potencjał i odnalazły w trakcie coachingu sposób i siłę do zbudowania szczęśliwej relacji ze swoim partnerem. Efektem tego treningu jest spokój w głowie i w sercu oraz pewność, jak ma wyglądać kolejny krok.

Na coaching możesz przyjść sama lub z partnerem. W przypadku pracy z partnerem część sesji będziecie odbywać się indywidualnie.

Na początek zachęcam Cię do zrobienia quizu. W wynikach testu otrzymasz moje wskazówki dopasowane do Twoich odpowiedzi.

To rozmowa telefoniczna trwająca około 30 minut. W trakcie konsultacji odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Podpowiem, jakie powinny być kolejne kroki w Twojej sytuacji i wspólnie zdecydujemy, jaka forma pracy jest dla Ciebie najlepsza. Rozmowa wstępna nie jest zobowiązująca.

To proces oparty na współpracy, w której moją rolą jest pomóc Ci osiągnąć to, czego tak naprawdę w swoim życiu pragniesz. Celem pracy coachingowej jest znalezienie rozwiązań dopasowanych do Ciebie, Twojego temperamentu, Twojej sytuacji i Twoich doświadczeń z przeszłości.

Pozostałe programy